Ο Κύριος Τίποτα // Norman

 

Είδος: Δράμα
Σκηνοθεσία: ΤΖΟΣΕΦ ΣΙΝΤΑΡ
Πρωταγωνιστούν: ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΓΚΙΡ, ΜΑΙΚΛ ΣΙΝ, ΣΑΡΛΟΤ ΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ, ΛΙΟΡ ΑΣΚΕΝΑΖΙ, ΝΤΑΝ ΣΤΙΒΕΝΣ

 

Αίθουσα: 1  // Ώρες Προβολής:  20:00

Αίθουσα: 2  // Ώρες Προβολής:  22:15


 

 

 

Fast & Furious 8: Οι μαχητές των δρόμων

 

Είδος: Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: Φ. ΓΚΑΡΙ ΓΚΡΕΪ
Πρωταγωνιστούν: ΒΙΝ ΝΤΙΖΕΛ, ΜΙΣΕΛ ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ, ΣΑΡΛΙΖ ΘΕΡΟΝ, ΚΕΡΤ ΡΑΣΕΛ, ΕΛΕΝ ΜΙΡΕΝ, ΚΡΙΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ


Αίθουσα: 5  // Ώρες Προβολής:  19:50, 22:30
Αίθουσα: 1  // Ώρες Προβολής:  17:30*

Με αστεράκι (*) επιπλέον προβολές από Πέμπτη μέχρι Κυριακή


Όχι πια οικογένεια.

 

Η μυστική γραφή // The Secret Scripture

 

Είδος: Δράμα
Σκηνοθεσία: ΤΖΙΜ ΣΕΡΙΝΤΑΝ
Πρωταγωνιστούν: ΕΡΙΚ ΜΠΑΝΑ, ΤΕΟ ΤΖΕΙΜΣ, ΒΑΝΕΣΑ ΡΕΝΤΓΚΡΕΪΒ, ΕΙΝΤΑΝ ΤΕΡΝΕΡ, ΡΟΥΝΕΪ ΜΑΡΑ

 

Αίθουσα: 4  // Ώρες Προβολής:  20:10

 


Ποιες θα είναι οι στιγμές που θα θυμάσαι στο τέλος της ζωής σου;


 

Φάντασμα στο κέλυφος // Ghost in the Shell (2D)

 

Είδος: Επιστημονικής Φαντασίας
Σκηνοθεσία: ΡΟΥΠΕΡΤ ΣΑΝΤΕΡΣ
Πρωταγωνιστούν: ΣΚΑΡΛΕΤ ΤΖΟΧΑΝΣΟΝ, ΖΙΛΙΕΤ ΜΠΙΝΟΣ, ΤΑΚΕΣΙ ΚΙΤΑΝΟ, ΠΙΛΟΥ ΆΣΜΠΕΚ, ΜΑΙΛΚ ΚΑΡΜΕΝ ΠΙΤ

 

Αίθουσα: 4  // Ώρες Προβολής:  22:30


 

 

 

 

Η Πόλη της Σιωπής // Interlude: City of a Dead Woman

 

Είδος: Δράμα
Σκηνοθεσία: ΑΝΤΖΕΛΑ ΙΣΜΑΗΛΟΣ
Πρωταγωνιστούν: ΜΠΕΡΝΑΡΝΤ ΧΙΛ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΓΛΗΣ, ΣΟΝ ΜΠΕΝΣΟΝ, ΑΝΤΖΕΛΑ ΙΣΜΑΗΛΟΣ, ΕΡΙΚ ΓΟΥΑΪΛΝΤΠΡΕΤ, ΣΑΡΑ ΜΑΪΛΣ, ΡΟΥΛΑ ΠΑΤΕΡΑΚΗ

 

Αίθουσα: 3  // Ώρες Προβολής:  20:10

 

Ένα νησί, ένα μυστικό, μια αγάπη.


 

SUBURRA: Υπόγεια πόλη

 

Είδος: Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΟΛΙΜΑ
Πρωταγωνιστούν: ΠΙΕΡΦΡΑΝΣΕΣΚΟ ΦΑΒΙΝΟ, ΕΛΙΟ ΤΖΕΡΜΑΝΟ, ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ ΑΜΕΝΔΟΛΑ, ΓΚΡΕΤΑ ΣΚΑΡΑΝΟ

 

 

Αίθουσα: 3  // Ώρες Προβολής:  22:25 



 

 

KOΝΓΚ: Η νήσος του Κρανίου // KONG: Skull Island (2D)

 

Είδος: Περιπέτεια Φαντασίας
Σκηνοθεσία: ΤΖΟΡΝΤΑΝ ΒΟΓΤ-ΡΟΜΠΕΡΤΣ
Πρωταγωνιστούν: ΤΖΟΝ ΓΚΟΥΝΤΜΑΝ, ΣΑΜΙΟΥΕΛ ΤΖΑΚΣΟΝ, ΤΟΜΠΙ ΚΕΜΠΕΛ, ΜΠΡΙ ΛΑΡΣΟΝ

 

 

Αίθουσα: 1  // Ώρες Προβολής:  22:20

 


 

 

Μπάντι, ο Ροκ Σταρ // Rock Dog (Ελληνικά 2D)

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: ΑΣ ΜΠΡΑΝΟΝ
Πρωταγωνιστούν: ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΑΝΕΙΖΟΥΝ ΟΙ:, ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΑΝΟΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ , ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΜΕΡΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΓΚΑ


Αίθουσα: 3  // Ώρες Προβολής:  17:30*
Αίθουσα: 2  // Ώρες Προβολής:  19:15

Με αστεράκι (*) επιπλέον προβολές από Πέμπτη μέχρι Κυριακή 

 

 

LEGO BATMAN (Ελληνικά 3D)

 

Είδος: Κινούμενα σχέδια
Σκηνοθεσία: ΚΡΙΣ ΜΑΚΚΕΪ
Πρωταγωνιστούν: ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΑΝΕΙΖΟΥΝ ΟΙ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΦΑΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΑ ΠΗΛΙΧΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΜΑΡΔΑΝΗΣ

 


Αίθουσα: 4  // Ώρες Προβολής:  17:30*

Με αστεράκι (*) επιπλέον προβολές από Πέμπτη μέχρι Κυριακή 



 

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική